نام : سیروس (سایرُس) پورلطیفی
بیوگرافی: من مدل ساز 3بعدی درفیلد بازی‏های کامپیوتری هستم. فعالیت هنری خودم رو از سه سال پیش با پروژه "گرشاسپ"  آغاز کردم. توی  پروژه گرشاسپ هم مدلسازی محیط انجام دادم هم کاراکتر. در حال حاضر در ابتدای پروژه بعدی خودمون هستم و در زمان‏های اضافه پروژه‏های کوچک دیگری هم علاوه بر تقویت مهارت‏های هنری شخصی انجام میدم.
طرح : از همون ابتدا میدونستم که باید برم به سمت طرح‏های شرقی و خاور‏میانه، پس کار جمع کردن رفرنس‏های اسلحه و ادوات خاورمینه‏ای و شرقی  رو شروع کردم. در این بین با نقاشی‏های "هنر آُرینتال" برخورد کردم که خیلی برای کارم بدرد بخور بود. در ابتدا روی سیلوئت کاراکتر کار کردم و پس از ارائه چند تا ایده اولیه، یکیش رو جولو بردم تا به طرح نهایی یعنی  "خان قلیون" (" Hookah khan ") رسیدم. سخت ترین قسمت کار در طول رسیدن به مدل نهایی نقاشی کردن بافت‏ها و تکسچر مدل  در فوتوشاپ بود. یه تحقیقاتی در ضمینه نحوه بیان فرمهای 3بعدی به وسیله سایه های 2بعدی انجام دادم، همچنین روی طراحی پارچه و فرم‏های تا خوردگی ها هم تحقیق کردم تا بتونم شلوار کاراکتر رو بهتر نقاشی یا پینت کنم. برای نقاشی کردن تکسچر هیچگونه مدل highpoly نساختم و از روشهای کردن تکسچر برای بدست آوردن یه بیس اولیه استفاده نکردم.

در پایان باید از همه بچه‏های فروم gameart.ir تشکر کنم. یه تشکر اختصاصی هم برای دو دوست خوبم "سهیل دانش" و "امیرحسین عرفانی" دارم که حسابی برای تموم کردن کارم تشویقم کردن.
Languages::.:: Back to DominanceWar.com ::.: