Warning: include() [function.include]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/dom/public_html/2010/main/ir_rules.php on line 139

Warning: include(http://www.dominancewar.com/2010/en/announcement.php) [function.include]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/dom/public_html/2010/main/ir_rules.php on line 139

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'http://www.dominancewar.com/2010/en/announcement.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/dom/public_html/2010/main/ir_rules.php on line 139


Artisans


 


Select Language:
FrenchKoreanChineseRussianPortuguesePortuguesePortuguese

 Pre-DW Rules   Main Rules   Prizes   Judges   DW V Champions  FAQ
 

 

تریلر زیر توسط دانش آموزان و هنرمندان علاقمند برای Dominance War V ساخته شده است.در این ویدئو موضوع مسابقه امسال و همچنین قهرمانان و برندگان دوره های قبلی عنوان می شوند. این اولین قسمت از چیزی است که قرار است به یک پروژه سالانه تبدیل شود و محفلی باشد برای هنرجویان و حرفه ای ها تا ایده های خود را به اشتراک بگذارند و اثری عظیم را خلق کنند. این کار هر ساله بزرگ و بزرگ تر و بهتر خواهد شد.. تشکر ویژه برای کسانی که در ساخت این پروژه سهیم بودند. نام این افراد را در لینک زیر می توانید ببینید :
Credits

 
 

نامیرایی! ما آرزوی آن را داریم، برای رسیدن به آن تلاش می کنیم، و برای آن می جنگیم. تا جایی که یادمان می آید، حتی برای آن نابود می شویم. اما نامیرایی یا ابدیت چیست؟

ما همیشه باور داشتیم که هدفهایمان و ایده آل هایمان با بدست آمدن از طریق پیروزی در جنگ ها ابدی و با معنی خواهد بود، بخاطر همین ما در فکر خودمان تبدیل به خدایان شدیم. اما در اشتباه بوده ایم...


پس از قرن ها جنگ، سرانجام آنها آمدند. برای راهنمایی ما؟ برای مجازات ما؟ برای نابودی ما؟! نمی دانیم. اما چیزی که می دانیم اینست که نتیجه این جنگ ابدی شکل جهان را برای همیشه تغییر خواهد داد. به ما بپیوندید، در آخرین فصل سری افسانه ای مسابقات Dominance War V ... طغیان خدایان!

 

 
 

نکته بسیار مهم : در تمام محتوای این صفحه و مسابقه، منظور از واژگان "خدا ، الهه و یا رب النوع" منظور یک شخصیت تخیلی سمبلیک بمنظور طراحی و استفاده در بازی های کامپیوتری می باشد (موجودی خیالی با قدرت های فوق بشری( و به هیچ وجه نشانگر و یا مرتبط با باور های مذاهب گوناگون نمی باشد. لطفا در اطلاع رسانی و یا بحث در مورد مسابقه این مورد را لحاظ نمایید.

یک خدای قدرتمند خلق کنید، که تمام خدایان دیگر را شکست دهد و سرنوشت زمین را برای همیشه مشخص کند! این خدا باید دارای یک ویژگی خاص باشد، خدای جنگ، خدای صلح، خدای هرج و مرج، خدای عشق، خدای ترحم، خدای شمشیرها و غیره. طراحی و استیل این کاراکتر در هر قالبی امکان پذیر است، بجز کارتونی.
این کاراکتر نباید نشانگر یا سمبلی از خدای واحد در اعتقادات مذهبی باشد، منظور از این موضوع فقط یک کاراکتر خیالی و سمبلیک، با قدرت های فوق بشری مخصوص بازی کامپیوتری است. این کاراکتر باید از تخیل شما خلق شود. زمان در این موضوع زمانی دور در آینده می باشد.

جایگاه های جهانی منتظر بهترین خدایان سمبلیک طراحی شده توسط شما هستند! قدرت خود را به تمام دنیا نشان دهید، برای کسانی که شجاعت لازم برای شرکت در این رویداد را دارند آرزوی موفقیت می کنیم! تمام آثار ارائه شده در این مسابقه باید جدید و از صفر شروع شوند. ایده های قبلی، طراحی های قدیمی، مدل های آماده یا مدلهای از قبل ساخته شده را کنار بگذارید.
مسائل اخلاقی را رعایت کنید! آثار این مسابقه باید در تمام نقاط دنیا قابل نمایش باشند.
می توانید با هر تیم دلخواه در این مسابقه شرکت کنید. مهم نیست که بخش قبلی مسابقه را با چه تیمی بوده اید، در این بخش می توانید در صورت تمایل تیم خود را تغییر دهید.
اگر در دو یا سه بخش مختلف شرکت می کنید، تمام آثار نهایی شما باید از یک تیم باشد. نمی توانید اثر دو بعدی را با یک تیم و اثر سه بعدی را با تیم دیگر شرکت دهید.
تمام افراد برای شرکت در این مسابقه آزاد هستند (نیازی نیست که حتما بخش اول را شرکت کرده باشید(
آثار این مسابقه "باید" شامل مراحل کار باشد و این مراحل کار باید به مرور زمان در فروم انتخابی شما ثبت شوند. ارائه آثار نهایی بدون در نپر گرفتن این مورد منجر به حذف اثر خواهد شد.
از تمام نرم افزار های دوبعدی و سه بعدی دنیا می توانید استفاده کنید. همچنین از ابزار غیر دیجیتال نیز می توانید استفاده کنید، مانند مداد رنگی، رنگ روغن و غیره.
هر فرد فقط مجاز به ارائه "یک" طرح در هر بخش می باشد. از ساختم نام های کاربری متعدد و ارائه آثار خودداری نمایید. این مورد باعث حذف آثار می شود.
کار تیمی مجاز نمی باشد. هر اثر باید فقط توسط "یک" فرد خلق شده باشد.
کسانی که تمایل به شرکت در هر دو بخش دو بعدی و سه بعدی دارند، باید دو کانسپت مجزا ارائه کنند. نمی توانید همان کانسپتی که در بخش دو بعدی خلق می کنید سه بعدی کار کنید و آنرا در بخش مربوط ارائه کنید..
اثار نهایی "نهایی" هستند. پس از ثبت آنها در سیستم به هیچ وجه امکان تغییر یا ثبت مجدد آثار وجود ندارد.
داوری : داوری عمومی آثار در تاریخ 16 می آغاز می شود و پس از انتخاب برترین آثار هر گروه، آثار روانه مرحله بعدی داوری که توسط داوران حرفه ای انجام می شود خواهند شد.
فرجه دوم : هنرمندان می توانند آثار خود را حتی یک هفته بعد از پایان مسابقه یعنی تا 23 می به ثبت برسانند، با این کار فرصت بیشتری برای اتمام کار خود خواهند داشت اما به همان میزان فرصت دیده شدن و مورد قضاوت قرار گرفتن در داوری عمومی را از دست خواهند داد. انتخاب با شماست!قوانین بخش طراحی کاراکتر سه بعدی
حداکثر تعداد Triangle برای تمام اجزا کار 12500 می باشد. تمام اجزا منظور کاراکتر، ذرات، جلوه های ویژه، سلاح ها، متعلقات، کاراکتر های دیگر، وسایل شخصی و غیره می باشد.

مهم : کاراکتر شما باید شامل لوگو، یا رنگ تیمتان و یا هر دو باشد، روی کاراکتر و یا روی متعلقات آن. اگر لوگو روی کاراکتر قرار می گیرد باید مشخص باشد. اگر رنگ های تیم را شنان می دهد، باید بخوبی نشان دهنده این رنگ ها باشد. برای دیدن لوگو ها و رنگ ها روی لینک زیر کلیک کنید :

Team Logos and Colors

Texture های مجاز :
 
2048x2048 diffuse
2048x2048 Normal map
2048x2048 Specular color
2048x2048 Specular level
2048x2048 Glow
2048x2048 Opacity
2048x2048 Ambient color
مهم : نمی توانید 2048 پیکسل را به قسمتهای کوچکر تقسیم کنید.
تمام روش های نور پردازی در تمام نرم افزار ها آزاد می باشد.
استفاده از تمام Shader ها آزاد می باشد.
وجوه دو طرفه - 2 sided - با uv channel های جدا مجاز می باشد.
 

نکات مربوط به سکوی ایستادن کاراکتر :

تمام کاراکتر ها باید روی یک سکو باشند(در بخش ارائه تصویر کاراکتر، نه در بخش ارائه تصویر نهایی) شما بدون محدودیت و با در نظر گرفتن موارد زیر می توانید این سکو را در کار خود لحاظ کنید :

منظور از یک سکو، یک زمین صاف و یا یک اتاق نیست. یک سکو یک تخته سنگ، یک ستون و یا موارد مشابه است. مثال هایی از این بخش :

Hela by Chang Gun Nam | The Mole by Rémi Monier

هیچ اسلحه یا متعلقاتی که بتواند توسط کاراکتر مورد استفاده قرار بگیرد نباید روی سکو باشد.
هیچ کاراکتر دیگری نباید روی سکو باشد، جسد و کاراکتر های بی جان هم همینطور. اما استخوان و جمجمه موردی ندارد.
 
قوانین ثبت اثر
تصویر اصلی نهایی

شما مجاز به اعمال هرگونه افکت و پردازش نهایی روی این تصویر هستید. می توانید زوایای مختلفی از کارتان را ارائه کنید، یا یک تصویر نهایی بزرگ و تنها از کاراکتر. می توانید محیط، آسمان، پشت زمینه و هر چیزی که دلتان می خواهد به تصویر اصافه کنید! مثالهایی از این بخش :

Example 1 - Example 2 - Example 3

ابعاد کار باید حداکثر 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلوبایت.

تصویر ارائه کاراکتر

این تصویر باید شامل تمام کاراکتر از نمای جلو و نیز نمای عقب باشد. این دو حالت باید روی یک سکوی بزرگ و یا دو سکوی کوچک هریک برای یک نما قرار بگیرند.در این تصویر ویرایش و اعمال افکت و پردازش های دو بعدی و سه بعدی مجاز نمی باشد، تنها مواردی که می توانید اعمال کنید تنظیمات روشنایی، کنتراست و موارد ساده ای چون شدت رنگ است. پشت زمینه باید یک بافت ساده یا یک رنگ ساده یا طیف رنگ باشد. در این تصویر نباید اشیا یا کاراکتر های دیگری در پشت زمینه قرار دهید. مثال هایی از این بخش :

Example 1 - Example 2 - Example 3

حداکثر ابعاد کار باید 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلوبایت.

مراحل ساخت

این تصویر باید نشانگر آن باشد که اثر شما چطور ساخته شده است. می توانید از تصاویر wireframe استفاده کنید، زوایای مختلف از مدل و تصاویر مشابه، یا اینکه کلا می توانید یک تصویر بزرگ wireframe را نشان دهید.
مثال هایی از این بخش :

Example 1 - Example 2 - Example 3

حداکثر ابعاد کار باید 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلوبایت.

تصویر texture ها

لازم است که Diffuse و Normal Map ها را در "یک" تصویر ضمیمه و ارائه کنید، در صورت تمایل می توانید Map های دیگر را هم ضمیمه کنید، مثل reflection ، bump ، specular و غیره. مثال هایی از این بخش :

Example 1 - Example 2 - Example 3

حداکثر ابعاد کار باید 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلوبایت.

تصویر کانسپت (در صورتی که کانسپت کار موجود باشد)

هر تصویری که نشانگر Sketch ، طرح اولیه، ایده و محتوایی از این دست باشند در این بخش قابل قبول هستند.

Example 1 - Example 2 - Example 3

حداکثر ابعاد کار باید 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلوبایت.
 

قوانین بخش کانسپت دو بعدی

مهم : کاراکتر شما باید شامل لوگو، یا رنگ تیمتان و یا هر دو باشد، روی کاراکتر و یا روی متعلقات آن. اگر لوگو روی کاراکتر قرار می گیرد باید مشخص باشد. اگر رنگ های تیمتان را نشان می دهد، باید بخوبی نشان دهنده این رنگ ها باشد. برای دیدن لوگوها و رنگ ها روی لینک زیر کلیک کنید :

Team Logos and Color

اگر در تصویر نهایی کارتان تعداد کاراکتر های بیشتری را قرار می دهید، باید نحوه تصویر سازی طوری باشد که کاراکتر اصلی از بقیه متمایز باشد و این کاراکتر اصلی مشخص باشد. کاراکتر خود را پشت افکت ها و رنگ های زیاد پنهان نکنید..
حداقل 90% کاراکتر باید مشخص باشد. کاراکتر را پشت دیوار، کاراکتر های دیگر، دود و غیره پنهان نکنید. همچنین ساخت تصویر از نمای خیلی بالا که فقط صورت کاراکتر معلوم باشد خیلی ایده خوبی نیست..
 
قوانین ثبت اثر
کانسپت نهایی
این تصویر، ارائه نهایی کاراکتر قدرتمند شماست. برای ساخت آن از هر نرم افزار دیجیتال و یا هر ابزار غیر دیجیتالی می توانید استفاده کنید..
ابعاد کار باید حداکثر 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلو بایت.

تصاویر Model Sheet
یک تصویر رنگ آمیزی شده از سه نمای اصلی کاراکتر. این سه نما را می توانید از این موارد انتخاب کنید : جلو، چپ، راست، پرسپکتیو، نمای نزدیک، و پشت.


Example 1 - Example 2 - Example 3

ابعاد کار باید حداکثر 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلو بایت.

مراحل کار
شامل تصاویری از مراحل ساخت کاراکتر می باشد. می توانید در این تصویر Sketch ها و ایده هایی که شما را به خلق این کاراکتر رساند را نیز لحاظ کنید.

:

Example 1 - Example 2 - Example 3

ابعاد کار باید حداکثر 1200 پیکسل در طول و 1000 پیکسل در عرض باشد، و حداکثر 350 کیلو بایت.
 

 Modeled by:
foreverendring
Modeled by:
painzang
Modeled by:
ylscy
Modeled by:
miezis
Modeled by:
Eredhel
Modeled by:
neverwinter
Modeled by:
yung

قوانین بخش انیمیشن
20 ثانیه انیمیشن برای کاراکتر خدای انتخاب شده از کاراکتر های بالا بسازید. این انیمیشن می تواند ورود این کاراکتر را نشان دهد، قدرت آن، عظمت و هر چیز دلخواهی که شما تصمیم بگیرید. باید ما را شگفت زده کنید!
مهم : باید فقط یکی از مدلهای ارائه شده در بالا را انتخاب کنید و انیمیشن را روی آن بسازید. نباید مدل خودتان را انیمیت کنید.
رنگ آمیزی و اضافه کردن Texture مجاز نیست. تمام مدل ها باید خام و تکرنگ باشند.
قرار دادن صدا و افکت های صوتی برای این مسابقه آزاد است. فقط قبل از انجام این کار اطلاعات کامل Copyright فایل هایی که استفاده می کنید را چک کنید.
شما "نباید" مدل را دگرگون کنید و تغییراتی در شکل آن ایجاد کنید. اما اجازه دارید تا حداکثر 1000 عدد Triangle بعنوان اسلحه، لباس و یا هر چیز دیگری به آن اضافه کنید. همچنین اگر برای حرکت خاصی نیاز به اعمال تغییراتی جزئی در Topology مدل دارید، مجاز به انجام این کار هستید و این تغییر جزء 1000 عدد Triangle عنوان شده محسوب نمی شود.
شما می توانید هر تعدادی که می خواهید کاراکتر، موجودات زنده، اشیا و غیره را در صحنه داشته باشید، اما محدودیت 750 عدد triangle برای هر کدام از این موارد باید رعایت شود. برای مثال اگر یک میز در صحنه می گذارید باید حداکثر 750 triangle باشد، اگد 9 کاراکتر اضافی در صحنه دارید هر کدام باید 750 triangle باشند و غیره.
تمام روش های نور پردازی در این مسابقه آزاد است.
استفاده از سیستم های ذره ای -Particle Systems - در این مسابقه آزاد است. همچنین استفاده از سیستم های فیزیک.
آتش، دود، درخشش و افکت های این چنین مجاز نمی باشند. باید از Polygon هایی با Transparency برای شبیه سازی استفاده کنید.
اعمال Motion Blur در حرکت آزاد است.
حداکثر 20 ثانیه برای کل انیمیشن مجاز است. این 20 ثانیه از ثانیه اول انیمیشن شروع می شود. پس از آن حداکثر تا یک دقیقه اضافی (60 ثانیه) می توانید Credit ، مراحل ساخت و تصاویر دیگری را اضافه کنید. (اختیاری).

مهم : انیمیشن شما باید شامل لوگوی تیم و کاراکتر انتخابی تان باشد. می توانید روی سطح زمین این اطلاعات را درج نمایید، و یا زیر انیمیشن در یک box ساده . می توانید نام خودتان و وبسایت و اطلاعات دیگر را نیز درج نمایید. برای مشاهده لوگگوی تیم ها به لینک زیر مراجعه نمایید :

Team Logos

 
قوانین ثبت انیمیشن
تصویر Thumbnail نهایی
این تصویر باید یک تصویر دلخواه از انیمیشن شما باشد. در این بخش عکس لوگوی تیم، عکس شخصی و موارد دیگر را قرار ندهید.
ابعاد این تصویر 200 در 200 پیکسل و حداکثر 30 کیلوبایت باید باشد.

ثبت انیمیشن
انیمیشن خود را در یک سایت نمایش ویدیو upload کنید و لینک آنرا در ثبت نمایید. حتما قبل از ثبت انیمیشن از درست بودن لینک و فعال بودن آن اطمینان حاصل کنید.
  
شرکت در مسابقه Dominance War برای تمام هنرمندان جهان ازاد است.
 
تمام حقوق آثار متعلق به خود هنرمند است، همینطور تمام طرح ها، مراحل کار و تمامی تصاویری که در طول این مسابقه به ثبت می رسند. نکته مهم : اثر ازسالی شما در این رویداد نباید برای استفاده های تجاری مورد استفاده قرار بگیرد، و یا در سایت های آموزشی به فروش برسد.
 
تصمیمگیری داوران نهایی بوده و هیچ گونه تجدید نظری در آن امکان پذیر نمی باشد.
 
تمام تصاویری که شامل محتوای غیر اخلاقی، خشونت شدید، سیاسی، مذهبی و یا هر مورد نامربوط دیگری باشند در این مسابقه شرکا داده نخواهند شد و حذف می شوند.
 
این مسابقه مسئول ثبت کردن دیر هنگام آثار نمی باشند. این مسئولیت خود هنرمند است که آثار را در زمان مناسب به ثبت برسانند.
 
مسئولیت اهدای جوایز Sponsor ها، با خود آنهاست و Domiance War در این مورد مسئولیتی نمی پذیرد..
 
Dominance War حق تمدید، به تعویق انداختن و حتی کنسل کردن این رویداد را به هر دلیلی دارد و در این قسمت ممکن است با یا بدون اطلاع قبلی عمل نماید.
 
 
----------------------------------------------------------------------------------------------

DOMINANCE WAR V DEADLINE EXTENSION

11:59 pm Eastern Time, Monday, May 23rd, 2011


-----------------------------------------------------------------------------------------------

This competition is brought to you by GameArtisans.org

Home Page | Publicity | About | Hall of Fame | Archives | Wallpapers | Turn-Tables | Contact Us

Warning: include() [function.include]: URL file-access is disabled in the server configuration in /home/dom/public_html/2010/main/ir_rules.php on line 873

Warning: include(http://www.dominancewar.com/2010/en/announcement.php) [function.include]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/dom/public_html/2010/main/ir_rules.php on line 873

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'http://www.dominancewar.com/2010/en/announcement.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/dom/public_html/2010/main/ir_rules.php on line 873